جزئیات خبر


طی 4 ماه نخست سال جاری؛

15500 متر مربع سنگ پلاک در بخش صنعت شرکت معادن رضوی تولید شد

15500 متر مربع سنگ پلاک در بخش صنعت شرکت معادن رضوی تولید شد
1394/5/22

«محمد عارف عارفی» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از رشد 5 درصدی برخوردار است.

وی با اشاره به تولیدات کارخانه گرانیت بری سنگ بست خاطرنشان کرد: محصولات اصلی این کارخانه برش انواع سنگ های گرانیت ساختمانی، جداول، کوبیک و مالون است.

عارفی ادامه داد: از این بین، بخش جداول، کوبیک و مالون از ضایعات سنگ ها به دست می آید که در پارک ها و معابر عمومی و... استفاده می شود.

وی با اشاره به امکانات کارخانه سنگ بست عنوان کرد: از محاسن و امکانات مناسب این کارخانه، وجود فضای 5 هکتاری، سالن تولید بزرگ و سوله های مجاور، امتیاز یک مگاواتی برق و... است که این موارد از جمله عوامل مهم به منظور توسعه کارخانه مذکور و افزایش خطوط تولید در کارخانه سنگ بست به شمار می رود.

عارفی درباره انواع تولیدات کارخانه گرانیت بری نهبندان گفت: این کارخانه در شهرک صنعتی شهرستان نهبندان واقع شده و عمده تولیدات این کارخانه، برش سنگ های مختلف گرانیت گل پنبه ای، خاکستری، کرم، سبز و... است.

سرپرست شرکت معادن قدس رضوی مهم ترین و اصلی ترین مشکل کارخانه گرانیت بری نهبندان را عدم همراهی مناسب مسئولین استان خراسان جنوبی و کمبود امکانات صنعتی در این استان عنوان کرد و افزود: این موضوع یکی از عوامل موثر در فرار سرمایه گذاران از این دست مناطق محروم است.

نظر شما